Doporučujeme/Ebook pro výlety kolem Prahy

Kdo tenhle blog sleduje už delší dobu ví, že spolupráce s firmami příliš nevyhledávám. Když na nějakou kývnu, dělám to pouze s čistým svědomím. Už ale nějaký ten pátek se moje tipy na výlet objevují na praktickém rodičovském serveru Ověřeno rodiči. A nyní z téhle krásné spolupráce vznikl ebook s výlety kolem Prahy.

Od rodičů pro rodiče

Dovolím si jen pár slov pro ty, kdo neznají web Ověřeno rodiči. I když myslím, že ti, kdo hledají inspiraci na výlety s dětmi o těchto stránkách už někdy určitě slyšeli.

Ověřeno rodiči vzniklo z iniciativy rodičů malých dětí – Romany, Petra a Michala jako platforma, kde sdílejí svoje vlastní tipy na výlety pro rodiny. Postupem se k nim začali přidávat další a další rodiče, kteří se chtěli podělit o svoje zážitky z tuzemských i zahraničních cest. Dnes na Ověřeno rodiči najdete recenze na stovky míst – výlety, ubytování, lyžařská střediska, restaurace, kavárny i herny. Všechny recenze jsou prověřené některými se zapojených rodin, nezávisle, nesponzorovaně, bez nároku na jakoukoliv odměnu.

Web nemá žádný příjem z reklam, žádné spolupráce s navštívenými podniky, je tudíž 100% nezávislý… a tak to i zůstane. Na zdejší recenze se můžete rozhodně spolehnout.

Výlety kolem Prahy

I já se před nějakou dobou k recenzentům přidala, přišlo mi to jako fajn místo, kde sdílet vlastní zážitky z výletů s dětmi. A protože na blog v té době chodilo jen několik lidí, Ověřeno rodiči se svoji silnou fanouškovskou základnou byla první varianta, kde jsem svoje tipy publikovala… A i poslední 🙂

Letos na jaře mě Romana z Ověřeno rodiči oslovila, zda bych nechtěla spolupracovat na ebooku s výlety kolem Prahy. Měla jsem v té době trochu napilno v práci a s převáděním blogu na vlastní doménu, takže času na psaní nových článků o výletech bylo minimum. Naštěstí je tu varianta vytáhnout něco staršího, což v mém případě byly Bubovické vodopády.

O co vlastně v ebooku jde?

Najdete v něm 18 tipů na výlety rozepsané do všech praktických detailů. Každý výlet prošel rodič s dětmi ve věku 0 až 6 let a popsal pro vás kudy kam. U každého výletu je přesná mapa trasy, informace jak se sem dostat, co cestou neminout a kde se s dětmi najíst. Všechny výlety jsou z Prahy dostupné do hodinky a většinu tras projedete i s kočárkem.

Konec tápání, kam o víkendu na výlet

Možná si říkáte, v čem je tenhle ebook tak zajímavý a odlišný. Jednak dostanete tipy na 18 výletů, takže vám to pokryje minimálně 9 víkendů a to se vždycky hodí. Už se vám nestane, že budete v pátek večer sedět s hlavou v dlaních a přemýšlet, jestli to bude zase do Zoo nebo na Karlštejn. Tady najdete totiž trasy, které nejsou zas až tolik turisticky propálené. Myslela jsem si, jak mám okolí Prahy v malíku, ale už mám v ebooku pár tipů na nová místa poznačená.

Druhý důvod potěší všechny chronické plánovače jako jsem já 🙂 U každý výletního tipu najdete ty nejdůležitější rodičovské informace – odkud a kam se jde, jestli je trasa vhodná i pro kočárek, jaká je délka celé trasy a kde se v okolí dá najíst. Nesmí chybět ani mapa a třešnička na dortu v podobě nějaké zajímavosti z okolí – koupání, návštěva terária, vyhlídka, prodloužení trasy…

Kam pro ebook?

Ta nejdůležitější informace na konec – kde se dá tenhle pomocník na výlety kolem Prahy stáhnout? Na eshopu Ověřeno rodiči, kde najdete i pár dalších cestovatelských propriet. Cena, kterou za ebook zaplatíte, bude investována do dalšího provozu stránek. Ověřeno rodiči kvůli své nestrannosti není nijak financováno z reklam a příjmy na provoz webu je potřeba získávat jinak.

Na závěr bych ráda zmínila všechny, kdo dali hlavy dohromady a díky kterým mohla celá takhle krása vzniknout:

Líbil se vám článek? Můžete ho poslat dál do světa...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *