Silvestrovsky…

Ke konci prosince by se hodila nějaká bilance, ale celý rok byl tak podělaným navrch, že je to dost zbytečné. Pravidelné příspěvky, které jsem dřív sypala z rukávu, nestíhám, fotek je pomálu, že jsem měla problém sestavit i tradiční rodinné kalendáře a za největší úspěch považuji to, že celá naše rodina přejde do roku 2021 beze ztráty kytičky.

Nechci být přehnaně sluníčková a pozitivně vykládat, jak nás covid naučil mnoho nového a ukázal, že mezi námi stále žije spousta lidí, která je ochotná nás z toho marastu vytáhnout. Raději bych všem přála, aby měli dostatek svých vlastních osobních kotev, které nás drží na rozbouřeném moři. Je jedno, jestli je to sport, doplňování energie v lese, meditace, čtení, funkční sociální vazby nebo sjíždění Netflixu. Pro každého je to jeho „bezpečno“ synonymem něčeho jiného.

Doufám, že v roce 2021 nás potká méně žumpy, hejtů na sociálních sítích, toxických vztahů, dezinformačních hnojometů a absolventů vysoké školy života. Kéž bychom se naučili vytvořit si komfortní prostředí s respektem k sobě a svému okolí. Protože jsme v tom všichni spolu!

Buďme zdrávi, pečujme o svou psychickou i fyzickou stránku a ať je následující rok plný naděje a zářivých momentů.

Líbil se vám článek? Můžete ho poslat dál do světa...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *